Új munkatársat keres a JUTA Ékszer

A Juta Óra Ékszer egy 27 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 7 üzlete van Magyarországon (Budapest: Allee, Árkád, KÖKI Terminál, Mammut, Győr Árkád, Pécs Árkád, Szentendre). Márkás órákat (mint Armani, Michael Kors, Fossil, Daniel Wellington, Bering, Skagen, Zeppelin, Tommy Hilfiger stb.) ékszereket (pl. Pandora, Thomas Sabo stb.) és arany ékszereket értékesítő kiskereskedelmi hálózat. Cégünk megbízhatóságát jelzi a negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Eladó/Üzletvezető

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • az áru ajánlása és értékesítése,
  • értékesítéshez kapcsolódó feladatok végzése, vevők szakszerű, kultúrált kiszolgálása
  • integrált pénztárgép kezelése
  • órák és ékszerek szakszerű tárolása
  • készletek nyilvántartása, leltárban való részvétel
  • új áru fogadása, tételes átvétele, megismerése,
  • áru előkészítése, kicsomagolása, árazása, elhelyezése, áruvédő felhelyezése
  • munkáltató előírásainak megfelelően a bolti adminisztrációs tevékenység elvégzése
  • eladótér rendben tartása, üzlethelyiség tisztántartása beosztási rendszerességgel
  • munkáltató által esetenként kért, a munkakörhöz kapcsolódó egyéb feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • kereskedelmi tapasztalat
  • vevő és forgalom orientált gondolkodás
  • jó kommunikációs képesség
  • szakirányú kereskedelmi végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • idegen nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Család barát légkör és beosztás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1191 Budapest, Vak Bottyány u 75/a-c KÖKI-TERMINAL

  • Várjuk jelentkezésed az alábbi e-mail címre, a tárgyba kérlek tüntesd fel, hogy „ÜZLETVEZETŐ” vagy „ELADÓ” pozícióra jelentkezel.
    E-mail cím: anna.simon@jutakft.hu