Üzletvezető kollégát keres a Triumph márkabolt

Triumph Franchise Márkaboltban (KÖKI bevásárlóközpont) üzletvezető kollégát keresünk!

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben, értékesítésben üzletvezetőként szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Az üzletmenethez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, és jogszabályi, hatósági szabályok ismerete és betartása
  • Értékesítői csapatot eredményesen, sikeresen vezeted, motiválod
  • Megbízható pontos munkavégzés
  • Vásárlók magas szintű professzionális kiszolgálása
  • Vevő orientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Energikus, talpraesett csapatjátékos
  • Angol nyelv ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Rugalmas beosztás
  • Teljesítmény utáni jutalékos rendszer
  • Szakmai fejlődési/előrelépési lehetőség
  • Bejelentett teljes munkaidő

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével e-mailben: eszter.tordai@borze.hu